fotoselli kapı ankara

Fotoselli kapı fiyatları Ankara

Keşif Destek ve Fiyat Bilgisi için Bize Ulaşın
Fotoselli kapıların nasıl çalıştığını anlatmadan önce, “fotoselli kapı” nedir sorusuna cevap verelim. “Fotoselli kapı” Günümüzde, fotoselli kapılar her bina çeşidi için artık normal özelliklerden biri haline gelmiştir. Süpermarketlerden havalimanlarına kadar, otellerden hastanelere kadar yaygınca kullanılmaktadır. Bu kapıların en büyük 3 avantajı şunlardır: Kolay geçiş, hijyen ve enerji tasarrufu (doğa-dostu konsepti). Kapıyı açmak için fiziksel bir güce ihtiyaç duymuyorsunuz. Kapı geçiş alanına girer girmez sizi algılar ve kendiliğinden açılır. Engelli yayaları da hesaba kattığımızda, otomatik kapıların önemini daha kolay kavrarız. En az kolay geçiş kadar önemli bir konu daha; Hijyen. Kapıyı açmak için hijyenik olmayan kapı kollarına dokunmanıza gerek kalmıyor. Dolayısıyla, otomatik kapıların sağlık piyasasına de dolaylı yoldan katkısı büyüktür. Son olarak modern dünyamızda en önemli gündem maddelerinden biri olan enerji tasarrufu konusuna değinelim.

Otomatik Fotoselli Kapılar

Otomatik kapıların en fazla tercih edilenlerinden olan fotoselli otomatik kapılar hijyen konusunda çok değerlidir. Halka açık alanlarda mikrop kaynakları, herkes tarafından kullanılan materyallerdir. Bunların en başlarında da kapı kolları bulunmaktadır. Kapı kolları her insanın dokunuşundan sonra biraz daha mikrop seviyesini arttırır. Tam bu noktada otomatik fotoselli kapılar önem kazanıyor. Otomatik fotoselli kapı Ankara içinde de çok aranan kapı türlerinden.Fotoselli otomatik kapıların en önemli avantajlarından bir tanesi herhangi bir fiziksel temasa ihtiyaç duyulmamasıdır. Kapının belli bir mesafesine yaklaştığınızda sizin hareketinizi algılar ve otomatik olarak açılır. Fotoselli Kapı Ankara içindeki ortak özelliği fiziksel bir güce ihtiyaç duymadan açılmalarıdır. Fotoselli otomatik kapılar havaalanı, terminal, hastane gibi insan sirkülasyonunun çok olduğu alanlarda kullanılır. İnsan trafiğinin yoğun olması fotoselli kapıların kolay arızalanması manasına gelmemektedir. Aksine daha uzun ömürlü olduğu için tercih edilir. Otomatik fotoselli kapı servis hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir bir problem olduğunda iletişim kurabilirsiniz. Otomatik fotoselli kapı tamiri Ankara firması olarak sizlere fotoselli kapı tamiri hizmetleri de vermekteyiz.

Otomatik Fotoselli Kapı Fiyatları

Her kapı uygulanacağı yerin ebatlarına göre hazırlanmalıdır. Otomatik fotoselli kapı fiyatları Ankara da detaylı bir keşif neticesinde hazırlanmaktadır. Örneğin firmanızın girişine fotoselli bir kapı yaptırmak istiyorsunuz. Ankara Fotoselli kapı fiyatları kapının uygulanacağı yere göre değişebildiği için firma sizden ölçüler isteyecektir veya keşif için randevu verecektir.

Firma personeli ilgili ölçüleri aldıktan sonra size fotoselli kapı fiyatı hakkında bilgi verecektir. Tabi malzeme ile alakalı değişikliklerde fiyatı etkileyen unsurlar olabilir. Keşif destek ve fiyat bilgisi için bize ulaşın.


Paylaş: